تعمیر ماشین لباسشوئی کرج

خدمات آرسا سرویس در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع ماشین های لباسشوئی در کرج و تهران یکی دیگر از خدمات گسترده این مجموعه بشمار میرود. تیم متخصص آرسا در زمینه تعمیر برند های مختلف لباسشوئی سالهاست در خدمت مشتریان گرامی است و این امر با اعتماد شما شکل گرفته است. ایراداتی که برای دستگاه های لباسشوئی ایجاد میشود مانند آبریزی، مشکل قطع نشدن آب ، ایجاد نشتی در شیلنگ ماشین لباسشوئی ، اشکالات مربوط به بلبرینگ و موتور و ... همه در آرسا سرویس در کمترین زمان حل خواهند شد.

شایع ترین ایراداتی که در ماشین های لباسشوئی رخ میدهند عبارتند از: وجود لکه بعد از شستشو، این ایراد ممکن است بدلیل خارج نشدن رسوبات از ماشین لباسشوئی باشد و در آینده موجب خرابی سایر قطعات شود. روشن نشدن ماشین لباسشوئی، شایع ترین ایرادی که ممکن اس برای دستگاه شما رخ دهد و میتواند عواملی زیادی داشته باشد. صدای زیاد دستگاه: این ایراد میتواند ناشی از عدم استفاده درست از ماشین لباسشوئی باشد - بسور مثال پر کردن زیاد ماشین از لباس یا تراز نبودن ماشین لباسشوئی یا قرار دادن وسایل بر روی ماشین لباسشوئی و ... . تخلیه نشدن آب ماشین لباسشوئی، این مشکل میتواند از پمپ دستگاه شما باشد- باید با بررسی دقیق و تست پمپ مشکل را برطرف نمود.

سرویس ماشین لباسشوئی شامل چه مواردی است؟ مصرف بالای و استفاده زیاد از ماشین لباسشوئی باعث میشود تا اصطحلاک دستگاه بالا رود و همین امر میتواند مشکلاتی را ایجاد کند سرویس بموقع دستگاه میتواند از بروز مشکلات زیادی جلوگیری کند که در این قسمت مواردی که هنگام سرویس صورت میگیرد را بیان میکنیم:

1- بازدید فنی و بادقت از دستگاه و رفع ایرادات جزئی 2- تمیز کردن پمپ تخلیه دستگاه 3- جرمگیری و نظافت لاستیک دور درب 4- تعویض فیلتر های دستگاه 5- تراز کردن دستگاه 6- شنیدن صدای دستگاه و رفع ایرادات جزئی صدا

آرسا سرویس انواع برند های لباسشوئی را تعمیر و سرویس میکند. کافیست با ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید. متخصصین آرسا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.

برند هایی که تحت پوشش خدمات آرسا سرویس قرار دارند عبارتند از:

  • تعمیر ماشین لباسشوئی سامسونگ
  • تعمیر ماشین لباسشوئی ال جی
  • تعمیر ماشین لباسشوئی دوو
  • تعمیر ماشین لباسشوئی اسنوا

اهمیت ماشین لباسشوئی در طول هفته میتواند بر روی روند کاری شما نیز تاثیر بگذارد. اگر دستگاه شما دچار مشکل شود لباس های نامرتب و کثیف شما باعث میشود تا فکر شما درگیر موضوعی ساده شود که برای متخصصی آرسا سرویس بسیار پیش پا افتاده محسوب میشود. پیدا کردن متخصص با تجربه البته میتواند گاهی اوقات شما را با مشکل مواجه کند. وجود سایت های نامعتبر و افرادی که بدون تخصص در این زمینه فعالیت دارند میتواند مشکلات زیادی برای شما و دستگاه شما بوجود آورد.

یکی از مواردی که میتواند در انتخاب متخصص خوب بشما کمک کند شرکت هایی هستند که با در اختیار داشتن نیرو های خبره و باتجربه و نحوه نظارت دقیق بر نیرو ها خود، در این زمینه فعالیت دارند. آرسا سرویس یکی از این شرکت هاست که بیش از 25 سال سابقه درخشان در استان البرز و شهر کرج دارد. نیروی آرسا سرویس علاوه بر دوره هایی که بصورت تخصصی پشت سرگذاشته اند توسط تیم آرسا سرویس نیز آموزش های مربوط به تعمر لوازم در محل را دیده اند. تفاوت هایی در تعمیرات در کارگاه یا مغازه و محل مشتری وجود دارد که باید با دقت به آنها پرداخت و، تا بتوان مشتریان را به رضایت نهایی برساند. از اینکه به ما اعتماد میکنید سپاسگذاریم.

به دنبال خدمات صادقانه و قابل اعتماد هستید؟

بهترین متخصصین ماشین لباسشوئی

امروز با فرم آنلاین ما قرار ملاقات بگذارید

[elfsight_click_to_call id="1"]