خدمات

شرکت آرسا سرویس

تعمیرات فوق تخصصی لوازم خانگی در محل – در استان البرز و شهر کرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان و عضو اتحادیه تعمیرکاران استان البرز در خدمت شماست. تعمیرات تخصصی ساید بای ساید – یخچال وفریزر – ماشین لباسشویی – ماشین ظرفشویی – ماکروفر – ماکرو ویو و جاروبرقی بصورت تخصصی در این مجموعه صورت میگیرید. با یک تماس میتوانید ایراد دستگاه خود را برطرف کنید.

هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید

حرفه ای بودن نیاز به تجربه و دانش دارد. شما میتوانید براحتی روی تیم حرفه ای آرسا سرویس حساب کنید. ما آماده ایم شما را شگفت زده کنیم. صرفه جویی در زمان و هزینه میتواند یک بار برای همیشه خیال شما را راحت کند.

آرسا سرویس میکوشد تا در تامین قطعات اصلی بشما کمک کند. ما آماده ایم تا تمام برند های را در کمترین زمان تعمیر کنیم.

تمامی برند های در این مجموعه تعمیر میشوند.

مجموعه خدماتی که در آرسا سرویس به شما ارائه میشود:

آرسا سرویس خدمات تعمیرات لوازم خانگی در استان البرز و شهر کرج را در محل مشتری ارائه میکند. با توجه به مشکلاتی که برای جابجایی وسایل و لوازم خانگی وجود دارد ارائه خدمات و تعمیرات در محل میتواند یک راه حل بسیار مناسب و منطقی بشمار رود. آرسا سرویس با بیش از 20 سال سابقه در استان البرز و با در اختیار داشتن نیرو های باتجربه و متخصص آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی میباشد.

تمامی برند ها در آرسا سرویس تحت پوشش هستند و ما میتوانیم با تکیه بر دانش روز تمام برند های معتبر و شناخته شده را تعمیر و سرویس نمائیم:

سامسونگ - ال جی - هاینس - هاردستون - دوو - اسنوا - بوش - زیمنس - ویرپول - مابه - وستینگهاووس - وایت هاوس - کن وود - الکترواستیل - هیمالیا - سینجر - پاکشوما - جی پلاس - سام - ایکس ویژن

تمامی لوازم خانگی در آرسا سرویس تعمیر و سرویس میشوند. لوازمی که زمان تعمیر آنها در روند زندگی تاثیر بسزایی دارد و بسیار مهم و حیاطی است. ما میکوشیم تا با ارائه خدمات متنوع در این مجموعه خیال شما را برای همیشه از عیوب لوازم خانگی تان راحت کنیم و اعتماد شما را جلب نمائیم.

به دنبال خدمات صادقانه و قابل اعتماد هستید؟

بهترین متخصصین در استان البرز

امروز با فرم آنلاین ما قرار ملاقات بگذارید

[elfsight_click_to_call id="1"] [elfsight_click_to_call id="3"]