سوالات متداول

Frequently Asked Questions

تیم آرسا سرویس نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج با بیش از 25 سال سابقه درخشان و خدمت رسانی صادقانه در استان البرز می باشد. شعب مختلف آرسا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.
آرسا سرویس میتواند بسرعت فیلتر آب ساید بای ساید شما را تعویض کند. خیلی سریع با ما تماس بگیرید.
مهمترین عاملی مه باعث میشود مشتریان رضایت کامل داشته باشند دقت و بررسی دقیق مشکل در این مجموعه است. متخصصین آرسا با بررسی دقیق و بکار گیری تجربه تیم خود در زمینه تعمیرات تاثیر بسزائی در کاهش هزینه ها و البته زمان دارد. سابقه درخشان آرسا در استان البرز به بیش از 25 سال میرسدو آرسا سرویس عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی کرج است و نامی مطمئن در این زمینه از خود بجای گذاشته است.
آرسا سرویس با ارائه خدمات با کیفیت و دارای گارانتی میکوشد تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید. ما در تمام مراحل تعمیر در کنار شما هستیم و میکوشیم تا با کمترین هزینه و زمان و بالاترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر کنیم.
علت صدای زیاد ماکروفر میتواند معیوب بودن موتور گردان یا شکستگی کوبل باشد. ترانس های ولتاژ نیز در صورت خرابی میتوانند موجب ایجاد صدای زیاد شوند. لامپ اشعه نیز در صورت خرابی میتواند صدای ناهنجاری را تولید کند.
اولین دلیلی که باید بررسی شود تراز بودن دستگاه است. اگر دستگاه تراز نباشد به صدا میوفتد و در دراز مدت ممکن است آسیب ببیند. دقت کنید که بعضی از صدا ها طبیعی است و مربوط به گاز دستگاه میباشد. اگر کمپرسور معیوب باشد میتواند دلیل ایجاد صدای زیاد باشد. گاهی اوقات چسباندن اشیاء بر روی یخچال میتواند موجب ایجاد صدای اضافی شود. اگر یخچال صدایی شبیه به ویبره میدهد ممکن است سینی زیر یخچال شل شده باشد.
اولین موضوعی که باید مورد بررسی قرار بگیرد شیلنگ تخلیه ماشین لباسشوئی است. اگر از سالم بودن آن و نحوه صحیح قرار گیری آن اطمینان دارید ممکن است پمپ تخلیه آسیب دیده باشد. گاهی از مواقع گرفتگی فیلتر تخلیه نیز باعث این اتفاق میشود. توصیه میکنیم به صورت دوره ای فیلر تخلیه آب را تمیز کنید.